Genel

Ayşe Serpil Dağlı

Certified Coach, Executive Coach, NLP Master, Trainer’s Trainer, Access Bars Practitioner, Eğitmen, Mentor, İnsan Kaynakları Uzmanı, Seslendirmen ve önce insan olduğunun farkında bir ‘İnsan’dır…

21 Mayıs İstanbul doğumludur. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Eğitim İletişimi ve Planlaması(İngilizce) Bölümünde Lisans eğitimini tamamlamış, sonrasında Eğitimde Program Geliştirme Yüksek Lisans programına devam etmiştir.

Bir süre Eskişehir’de Volkswagen-Audi’nin Halkla ilişkiler Müdireliğini yürütmüş, sonrasında ‘Elitişim İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı’ firmasını kurarak, İnsan Kaynakları alanında ‘İş ve İşçi Bulma Kurumu’nun özel resmi istihdam bürosu olarak faaliyet göstermiş, Eğitim Danışmanlığı alanında çok sayıda açık ve kapalı eğitim organizasyonları düzenlemiştir.
Sensei seviyesinde Eğitimcinin Eğitmeni, seslendirmen ve Access Bars uygulayıcısı olan Dağlı, Certified Coach, NLP Master, Trainer’s Training, Executive Coaching ve Sales Coaching eğitimlerini alarak, bireysel ve kurumsal alanlarda uzmanlıklarını genişletmiş ve derinleştirmiştir. 2012 yılı itibariyle uzmanlık alanlarında Eğitmen Mentor olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Bireysel seanslarında Koçluk ve Nlp sistemlerini bir arada yürüten Dağlı, Dün-Bugün-Yarın odaklı olarak bilinç ve bilinçdışı boyutta çalışarak, Bilişsel davranışsal ekole yönelik özel tasarım seanslar vermektedir.

Türkiye’de Koçluk mesleğinin doğru uygulanmasına yönelik de çalışmalarda bulunan Dağlı, Uluslar arası Koçluk Akreditasyon kuruluşu Association for Coaching’in Türkiye yapılanmasında kurucu üyeler arasında bulunmakta ve AC Türkiye’nin ‘Üyelik Lideri’ olarak faaliyetlerde bulunmaktadır. 2015 yılında Tübitak tarafından organize edilen ‘İş Geliştirme Mentorluğu’ programına kabul edilerek, firmalarda ‘İş Geliştirme Mentoru’ olarak da çalışma alanını genişletmiştir. Yaşam Koçu, Yönetici Koçu, NLP Master, Eğitmen Mentor ve İş Geliştirme Mentoru olarak profesyonel çalışmalarını yürüten Dağlı, eş, kız kardeş, teyze, evlat ve Ata Doruk ve Ada Derin’in annesidir.