Genel

Barış Kılıçarslan

Barış Kılıçarslan, Ankara Üniversitesi’nde Mühendislik Fakültesinde başladığı öğrenim hayatını Preston Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Bilkent Sports International genel merkezinde müşteri ilişkileri ve halkla ilişkiler bölümlerinde çalıştı ve yöneticilik yaptı.

6 yıl boyunca Royal Caribbean International ve Celebrity X şirketleri ile birlikte Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Karayiplerde 24 farklı ülkede; müşteri ilişkileri, yiyecek içecek ve satış bölümlerinde çalıştı ve yöneticilik yaptı.

Miami’de Radiance Of The Seas Royal Training Academy tarafından açılan eğitimcinin eğitimi programını tamamladı.

Türkiye’ye dönerek kendi uzmanlığı olarak “Sıcak Satış”, “Gayrimenkul Satışı” ve “Motivasyon” konularını belirledikten sonra RE/MAX Türkiye ve İzgören Akademi ile çalışmaya başladı.

Türkiye ve yurtdışında birçok eğitim ve sertifika programına katıldı. Kılıçarslan, dünyanın en çok tanınan eğitmeni ve koçu olan Anthony ROBBINS’ ten UPW,Jack Canfield’dan BTS ve NLP’nin kurucusu olan Richard BANDLER’dan Uluslararası NLP Uygulayıcısı eğitimlerini aldı.

Bugüne kadar 1200 günden fazla eğitim ve seminerle 80’den fazla kuruma hizmet verdi. Bu eğitim ve seminerlere ise 35.000’nin üzerinde kişi katıldı. Kılıçarslan, “Satışın Şifreleri, Motivasyonun Şifreleri, Pazarlamanın Şifreleri, Müşteri Sadakatinin Şifreleri Komşu Köyde Sizi Ne Bekliyor? Şu Dünyadaki En Mutlu Kişi, İletişim, Eğitim Dünyasında Yeni Trendler” Konu başlıklarında Türkçe ve İngilizce eğitimler vermektedir. Aynı zamanda Kişiye özel profil analizi olan ACES Profil Testlerini uygulamaktadır.